- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Σε άλλη διάσταση ο Απλολλωνας!
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2016/11/9afeda994f534793455b4e1cb1058373_l-1.jpg)
Σε άλλη διάσταση ο Απλολλωνας!
Το υπερσύγχρονο προπονητικό του κέντρο και το νέο κύριο χορηγό της φανέλας παρουσίασε ο Απόλλωνας. Όσον αφορά το πρώτο πρόκειται για ένα πραγματικό στολίδι εκεί στο Κολόσσι που στην Κύπρο δεν υπάρχει άλλο όμοιο του,όπως τόνισε ο Ν.Κίρζης, ενώ υπάρχουν και σκέψεις για δημιουργία χώρων διαμονής με 20 κλίνες. Όσον αφορά το θέμα του χορηγού, πρόκειται για μια εταιρεία που είναι ο κύριος χορηγός της Τσέλσι και της Ρέντινγκ. Είναι το ενεργειακό ποτό Carabao, το λογότυπο του οποίου θα βρίσκεται στο μπροστινό μέρος της φανέλας από του χρόνου.