12 Απριλίου, 2024
  • 12 Απριλίου, 2024
  • Home
  • ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
  • Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Cyta μέχρι την 23η αγωνιστική

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Cyta μέχρι την 23η αγωνιστική

By on 9 Δεκεμβρίου, 2016 0 925 Views

Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου 2016

Το πρόγραμμα των αγώνων από την 18η αγωνιστική μέχρι την 23η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA καθορίστηκε ως ακολούθως:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.01.2017

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού (PRIMETEL)

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.01.2017

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

17:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 09.01.2017

19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.01.2017

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.01.2017

16:00 OMONOIA Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (PRIMETEL)

16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών (CYTAVISION)

18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.01.2017

19:00ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.01.2017

17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)

18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.01.2017

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)

17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.01.2017

19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.01.2017

17:00 OMONOIA Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (PRIMETEL)

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.01.2017

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών (CYTAVISION)

18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.01.2017

19:00 AEΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.02.2017

17:00 AEZ Ζακακίου – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (PRIMETEL)

19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.02.2017

16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)

18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 06.02.2017

19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 11.02.2017

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΖ Ζακακίου (PRIMETEL)

17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 12.02.2017

16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 13.02.2017

19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

Το πρόγραμμα καταρτίστηκε μετά από συνεννόηση με τη Cytavision και την Primetel που έχουν τα τηλεοπτικά και έγκριση της αστυνομίας για σκοπούς αστυνόμευσης των αγώνων.