- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Ο χαρισματικός συμπατριώτης μας γιορτάζει…!
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2017/01/9d47ad8db2ccde6d94b74dccc8201654_L.jpg)
Ο χαρισματικός συμπατριώτης μας γιορτάζει…!
Ο Γρηγόρης Κάστανος έγραψε ιστορία τις προηγούμενες μέρες τόσο για τον ίδιο αλλά και για την πατρίδα μας. Δεν είναι και λίγο πράγμα άλλωστε να γίνεσαι ο πρώτος Κύπριος ποδοσφαιριστής που αγωνίζεται σε αγώνα ένος από τα κορυφαία πρωταθλήματα του κόσμου, την Ιταλική Serie A.
Σήμερα ο Γρηγόρης Κάστανος γιορτάζει τα γενέθλια του, γίνεται 19 χρονών ( 30 Ιανουαρίου 1998). Εμείς απλά να του ευχηθούμε χρόνια πολλά και ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες.