- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Τιμήθηκε ο Δημήτρης Χριστοφή για τις 200 συμμετοχές με τη φανέλα της Ομόνοιας
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2017/02/tzimis.jpg)
Τιμήθηκε ο Δημήτρης Χριστοφή για τις 200 συμμετοχές με τη φανέλα της Ομόνοιας
Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ομόνοιας Δημήτρης Χριστοφή τιμήθηκε πριν τον χθεσινό αγώνα με τον Απόλλωνα για το Κύπελλο Coca – Cola για το γεγονός ότι συμπλήρωσε 200 συμμετοχές με την ομάδα του. Στον Χριστοφή, που μετρά 41 συμμετοχές και 6 τέρματα με την Εθνική μας ομάδα, παραδόθηκε από τον Πρόεδρο της Ομόνοιας Αντώνη Τζιωνή φανέλα με το νούμερο 200.