- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- «Τα όνειρα δεν έχουν ταβάνι»
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2017/02/2ON_APOEL_CHA_5882-1000x600-1.jpg)
«Τα όνειρα δεν έχουν ταβάνι»
Δηλώσεις Γιάννη Γιαννιώτα:
«Όνειρο ζούμε, δεν θέλουμε να ξυπνήσουμε. Θα δουλέψουμε σκληρά για να συνεχιστεί το όνειρο. Ήταν μια δύσκολη ομάδα, όμως πετύχαμε ένα άθλο. Ο κόσμος να είναι περήφανος και θα κάνουμε τα πάντα για αυτούς. Σε κάθε παιχνίδι η ομάδα δείχνει ψυχή. Έχουμε τη στήριξη του κόσμου και τα καλύτερα έρχονται. Τα όνειρα δεν έχουν ταβάνι. Θα συνεχίσουμε το ταξίδι μας και ότι βγει».