- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- “Αυτό που είδατε είναι το μάξιμουμ της Ανόρθωσης”
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2016/10/levi-pagkos-1.jpg)
“Αυτό που είδατε είναι το μάξιμουμ της Ανόρθωσης”
Αναλυτικά οι δηλώσεις του Ρόνι Λέβι:
“Απολογούμαι στους οπαδούς μας. Ήταν ντροπιαστικός ο τρόπος που παρουσιαστήκαμε σήμερα. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία. Όλα ήταν αντίθετα. Είναι δική μου ευθύνη. Μπορείτε να καταλάβετε ότι αυτό που έλεγα στο παρελθόν ότι η κατάσταση στην Ανόρθωση είναι επικίνδυνη. Αυτό που είδατε είναι το μάξιμουμ της Ανόρθωσης. Δείξαμε ότι δεν αξίζαμε τίποτα σήμερα”