- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- “Έχω ζήσει αρκετά με το ΑΠΟΕΛ και αυτά δεν σβήνονται”
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_0741.jpg)
“Έχω ζήσει αρκετά με το ΑΠΟΕΛ και αυτά δεν σβήνονται”
“Έχω ζήσει αρκετά με το ΑΠΟΕΛ και αυτά δεν σβήνονται. Αυθόρμητα βγήκε αυτή η συμπεριφορά επειδή ίσως δεν πίστευαν ότι θα πάω σε άλλη ομάδα στην Κύπρο. Ήταν κάτι της στιγμής, αρκετός κόσμο δεν το άφησε να πάρει προεκτάσεις”. δήλωσε στο ραδιόφωνο του Άστρα ο Κωνσταντίνος Χαραλαμπίδης.