- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Ο Ανδρονίκου παρακολούθησε την Εθνική Ελπίδων της Γερμανίας
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2017/06/andrinikou.jpg)
Ο Ανδρονίκου παρακολούθησε την Εθνική Ελπίδων της Γερμανίας
Επέστρεψε χθες από τη Γερμανία ο Ομοσπονδιακός προπονητής της Εθνικής Ελπίδων Νίκος Ανδρονίκου. Τις τελευταίες ημέρες παρακολούθησε μέρος της προετοιμασίας της Εθνικής Ελπίδων της Γερμανίας ενόψει της συμμετοχής της στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος U-21, που θα διεξαχθεί στην Πολωνία.