- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Μετά το Γιβραλτάρ τα δύσκολα για την ΑΕΛ,Στο δρόμο της η Ρέιντζερς
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2017/06/reintzers.jpg)
Μετά το Γιβραλτάρ τα δύσκολα για την ΑΕΛ,Στο δρόμο της η Ρέιντζερς
Άσχημο παιχνίδι έπαιξε στην ΑΕΛ η κληρωτίδα για τον β΄ προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ. Σε περίπτωση που περάσει το εμπόδιο της Σεντ Τζόζεφ θα τεθεί αντιμέτωπη με την Ρέιντζερς (λογικά θα αποκλείσει την Πρόγκρες από το Λουξεμβούργο).
Ο πρώτος θα γίνει εκτός έδρας και ο επαναληπτικός στην Κύπρο.