18 Ιουνίου, 2024
  • 18 Ιουνίου, 2024

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

By on 23 Φεβρουαρίου, 2018 0 652 Views

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

20η Αγωνιστική

Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 19:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

Στάδιο

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Στάδιο

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο

“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ