- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Από την Δευτέρα πώληση φανέλας της Εθνικής ομάδας Ανδρών
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2018/08/macron-fan.jpg)
Από την Δευτέρα πώληση φανέλας της Εθνικής ομάδας Ανδρών
Όπως ανακοινώθηκε στη Συνέντευξη Τύπου της Εθνικής Ανδρών που έγινε την Παρασκευή το μεσημέρι, από την ερχόμενη Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου θα είναι διαθέσιμη για πώληση η νέα φανέλα της Εθνικής μας ομάδας μάρκας Macron.
Η νέα φανέλα θα πωλείται στην επιχορηγημένη τιμή των 50 ευρώ από τα Γραφεία της Κυπριακής Ομοσπονδίας Ποδοσφαίρου στη Λευκωσία (τηλέφωνο 22-352341).
Ώρες πώλησης φανέλας: Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή από τις 08:00 μέχρι τις 14:00 και τις Τρίτες από τις 08:00 το πρωί μέχρι τις 14:00 και από τις 15:00 μέχρι τις 18:00.