- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Ντεμπούτο Κατελάρη στην Ουγγαρία(βίντεο)
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2020/01/katelaris.jpg)
Ντεμπούτο Κατελάρη στην Ουγγαρία(βίντεο)
Το ντεμπούτο του με τη νέα του ομάδα την Zalaegerszegi πραγματοποίησε ο Φάνος Κατελάρης. Ο Κύπριος διεθνής αγωνίστηκε σε ολόκληρο το 90λεπτο στο φιλικό με την Κροατική Σλάβεν Μπέλουπο. Για την ιστορία η ομάδα του νίκησε 2-1 και έδειξε να βρίσκεται σε καλή κατάσταση ενόψει και της επανέναρξης του Ουγγρικού πρωταθλήματος.
Πριν από το φιλικό ο Φάνος μίλησε και σε τηλεοπτικό κανάλι το οποίο παρουσίασε και πλάνα από την προπόνηση στην οποία συμμετέχει ο ίδιος.
Δείτε την φωτογραφία και το βίντεο:
![Image may contain: 1 person, standing](https://scontent.fnic3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/82250688_1399860890180712_1527094124811911168_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_eui2=AeF3eGVfM2JJF5rjZ--X_bM-CEOFgkd4AypSOiUZ6lSTA-3yEylRYu3qikD-jvFqZDcvm_9HbQyehK-O4_O1xJtgw5Ad47OVK5FLLCv_YBvzuw&_nc_ohc=CGSksmzriRgAX_Cvcfd&_nc_ht=scontent.fnic3-1.fna&_nc_tp=1002&oh=8f12bbec6f62e1c030fdef7d22a1639b&oe=5ED88FC4)