- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Αγωνία για Τρισκόφσκι.Αποχώρησε με πρόβλημα
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2020/01/SAKI1838.jpg)
Αγωνία για Τρισκόφσκι.Αποχώρησε με πρόβλημα
Ο Ιβάν Τρισκόφσκι δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει το ντέρμπι με την ΑΕΛ. Ο πρώτος σκόρερ της ΑΕΚ και του πρωταθλήματος, αποχώρησε με ενοχλήσεις στο 66΄Αφού είχε πετύχει τα δύο γκολ με πέναλτι.Αγωνία στην ΑΕΚ για τη σοβαρότητα του προβλήματος.
Στη θέση του πέρασε ο Ακοράν(πέτυχε το 3-1), ο οποίος είχε να αγωνιστεί από το ντέρμπι με το ΑΠΟΕΛ στις 2 Νοεμβρίου! Ο Ισπανός άσος ταλαιπωρήθηκε αρκετά από τον τελευταίο του τραυματισμό.