- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- H αποστολή της Ανόρθωσης.Μέσα Νταουσβίλι και Αμπαρτζουμιάν
H αποστολή της Ανόρθωσης.Μέσα Νταουσβίλι και Αμπαρτζουμιάν
Με απογευματινή προπόνηση που έλαβε χώρα στο «Α. Παπαδόπουλος» ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον εντός έδρας αγώνα με την Καρμιώτισσα (1/2, 19:00). Παιχνίδι που διεξάγεται στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.
Ο Τιμούρ Κετσπάγια έχει επιπλέον επιλογές για αυτό το παιχνίδι καθώς είδε τους Μουρτάζ Νταουσβίλι και Χοφχάνες Αμπαρτζουμιάν να προπονούνται κανονικά και συμπεριλήφθηκαν στην αποστολή. Εκτός έμεινε ο Τορνίκε Οκριασβίλι.
Αναλυτικά η 22μελής αποστολή:
![](https://www.anorthosisfc.com.cy/wp-content/uploads/2021/01/squad-karm-1024x1024.jpg)
0