- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ:Την Δευτέρα υποδεχόμαστε τους πρωταθλητές
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2021/05/OMONOIATES-1.jpg)
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ:Την Δευτέρα υποδεχόμαστε τους πρωταθλητές
Το σωματείο της Ομόνοιας ενημερώνει:
Το Σωματείο μας και το Ομονοια ΣΥ.ΦΙ. Λευκωσίας – Green Fanatics σας προσκαλούν να υποδεχθούμε παρέα, τους ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ και τα ΤΡΟΠΑΙΑ.Στο σπίτι του κάθε Ομονοιάτη και της κάθε Ομονοιάτισσας, στην Παπανικολή.Δευτέρα 17 Μαίου, η ώρα 18:00.ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!* Θα τηρηθούν όλα τα προβλεπόμενα μέτρα κατά της πανδημίας.
![](https://protathlima.cyprustimes.com/wp-content/uploads/2021/05/186328983_4330054803683065_6228899339352054788_n.jpg)