2 Μαρτίου, 2024
  • 2 Μαρτίου, 2024
  • Home
  • ΔΙΕΘΝΗ
  • TV:Που θα δείτε Άρης-Παναθηναϊκός,ΠΑΣ-ΑΕΚ,Γιουβέντους-Ίντερ,την Τότεναμ ,την Μ.Γιουνάιτεντ, την Ρεάλ(ώρες και κανάλια)

TV:Που θα δείτε Άρης-Παναθηναϊκός,ΠΑΣ-ΑΕΚ,Γιουβέντους-Ίντερ,την Τότεναμ ,την Μ.Γιουνάιτεντ, την Ρεάλ(ώρες και κανάλια)

By on 26 Νοεμβρίου, 2023 0 319 Views

Η ποδοσφαιρική δράση συνεχίζεται με ντέρμπι την Κυριακή (26/11), με το τηλεοπτικό πρόγραμμα να περιλαμβάνει μεγάλα ματς στη Stoiximan Super League, καθώς και σε Premier League, Serie A, La Liga, Bundesliga και Ligue 1.

Στην Ελλάδα δεδομένα ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Άρη με τον Παναθηναϊκό, ενώ η ΑΕΚ δοκιμάζεται στα Γιάννινα κόντρα στον ΠΑΣ.

Εκτός συνόρων δίχως αμφιβολία εκείνο που τραβά τα βλέμματα είναι το ντέρμπι κορυφής στην Ιταλία ανάμεσα στη Γιουβέντους και την Ίντερ.

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου
00:00OKLAHOMA – PHILADELPHIA
NBA 2023-24205
10:50ITF WTT Kaeline Pro Series Final Singles W25
ΤΕΝΝΙΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ215
13:00GRAND PRIX OF VALENCIANA Moto 3
2023 MOTO GP205
13:30CAGLIARI – MONZA
ITALIAN SERIE A 2023-24204
13:50ITF WTT Kaeline Pro Series Final Singles M25
ΤΕΝΝΙΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ215
14:00Νις-Τουλούζ
Ligue 1221
14:15GRAND PRIX OF VALENCIANA Moto 2
2023 MOTO GP205
14:30ΛΕΥΚΟΘΕΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-24202
14:3092η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2023207
14:30Καϊζερσλάουτερν- Χόλσταϊν Κίελ
Bundesliga 2220
15:00ABU DHABI GRAND PRIX – RACE
2023 FORMULA 1206
15:00VILLARREAL – OSASUNA
LA LIGA 2023-24216
16:00TOTTENHAM – ASTON VILLA
PREMIER LEAGUE 2023-24203
16:00EMPOLI – SASSUOLO
ITALIAN SERIE A 2023-24204
16:00GRAND PRIX OF VALENCIANA – RACE
2023 MOTO GP205
16:00ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024217
16:30Χάιντενχαϊμ-Μπόχουμ
Bundesliga223
17:00ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024221
17:00Tελικός (1o ματς μονό)
Davis Cup Finals 2023226
17:15REAL SOCIEDAD – SEVILLA
LA LIGA 2023-24216
17:20ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΕΖ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ202
18:00ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΕΚΠΟΜΠΗ201
18:00ΑΕΖ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24202
18:00OMΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24215
18:05Ρεν-Ρενς
Ligue 1225
18:30EVERTON – MANCHESTER UTD
PREMIER LEAGUE 2023-24203
18:30Χόφενχαϊμ-Μάιντς
Bundesliga224
18:30EVERTON – MANCHESTER UTD
PREMIER LEAGUE 2023-24209 (UHD)
19:00ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24201
19:00ROMA – UDINESE
ITALIAN SERIE A 2023-24204
19:00Tελικός (2o ματς μονό)
Davis Cup Finals 2023226
19:30CADIZ – REAL MADRID
LA LIGA 2023-24216
19:30ΛΑΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024217
20:00Orlando Championship
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA220
20:30 Άρης-Παναθηναϊκός
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024221
21:00GOAL n ROLL
ΕΚΠΟΜΠΗ201
21:00Tελικός (ματς διπλό-εάν χρειαστεί)
Davis Cup Finals 2023226
21:45JUVENTUS – INTER
ITALIAN SERIE A 2023-24204
21:45Λιόν-Λιλ
Ligue 1222
22:00BETIS – LAS PALMAS
LA LIGA 2023-24216
22:30MILWAUKEE – PORTLAND
NBA 2023-24206

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

  • 13:30 Serie A: Κάλιαρι – Μόντσα / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 14:00 cinch Scottish Premiership: Αμπερντίν – Ρέιντζερς / COSMOTE SPORT 7 HD
  • 14:00 Ligue 1: Νις – Τουλούζ / Novasports Prime
  • 14:30 Bundesliga 2: Καϊζερσλάουτερν – Χόλσταϊν Κίελ / Novasports Start
  • 14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη – Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ / Novasports 2HD
  • 15:00 LaLiga EA Sports: Βιγιαρεάλ – Οσασούνα / Novasports 1HD
  • 15:30 Eredivisie: Αλκμααρ – Φόλενταμ / Novasports 5HD
  • 16:00 Serie A: Έμπολι – Σασουόλο / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 16:00 Stoiximan Super League: Κηφισιά – Αστέρας Τρίπολης / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 16:00 Serie A: Φροζινόνε – Τζένοα / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 16:00 Premier League: Τότεναμ – Άστον Βίλα / Novasports Premier League
  • 16:30 Bundesliga: Χάιντενχαϊμ – Μπόχουμ / Novasports 3HD
  • 17:00 Stoiximan Super League: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ / Novasports Prime
  • 17:15 LaLiga Hypermotion: Ρεάλ Σοθιεδάδ – Σεβίλλη / Novasports 1HD
  • 18:05 Ligue 1: Ρεν – Ρεμς / Novasports 5HD
  • 18:30 Bundesliga: Χόφενχαϊμ – Μάιντς / Novasports 4HD
  • 18:30 Premier League: Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ / Novasports Premier League
  • 19:00 Serie A: Ρόμα – Ουντινέζε / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 19:30 Stoiximan Super League: ΠΑΣ Λαμία – Ατρόμητος / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ – RWD Μόλενμπεκ / Novasports News
  • 19:30 LaLiga EA Sports: Κάδιθ – Ρεάλ Μαδρίτης / Novasports 1HD
  • 20:30 Stoiximan Super League: Άρης – Παναθηναϊκός / Novasports Prime
  • 21:00 Brasileirao: Μποταφόγκο – Σάντος / OPEN Hybrid
  • 21:00 Brasileirao: Ατλέτικο Μινέιρο – Γκρέμιο / OPEN Hybrid
  • 21:45 Serie A: Γιουβέντους – Ίντερ / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 21:45 Ligue 1: Λιόν – Λιλ / Novasports 2HD
  • 22:00 LaLiga EA Sports: Ρεάλ Μπέτις – Λας Πάλμας / Novasports 1HD
  • 23:00 Liga Profesional: Ρίβερ Πλέιτ – Ινστιτούτο / OPEN Hybrid
  • 23:30 Brasileirao: Ιντερνασιονάλ – Μπραγκαντίνο / OPEN Hybrid
  • 23:30 Brasileirao: Φορταλέζα – Παλμέιρας / OPEN Hybrid