19 Μαΐου, 2024
  • 19 Μαΐου, 2024
  • Home
  • ΕΛΛΑΔΑ
  • ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Πού θα δείτε τις σπουδαίες μάχες Παναθηναϊκού-Ολυμπιακού, Άρσεναλ – Λίβερπουλ, Ρεάλ – Ατλέτικο , Ίντερ – Γιουβέντους και τα άλλα ματς της ημέρας

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Πού θα δείτε τις σπουδαίες μάχες Παναθηναϊκού-Ολυμπιακού, Άρσεναλ – Λίβερπουλ, Ρεάλ – Ατλέτικο , Ίντερ – Γιουβέντους και τα άλλα ματς της ημέρας

By on 4 Φεβρουαρίου, 2024 0 418 Views

Άκρως ενδιαφέροντα παιχνίδια περιλαμβάνει το ποδοσφαιρικό πρόγραμμα της Κυριακής (04/02), με τη δράση να συνεχίζεται σε Premier League,La Liga, Serie A, Ligue 1 και Bundesliga, ενώ ολοκληρώνεται με πέντε αναμετρήσεις και η 21η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Αναμφιβήτητα, ξεχωρίζει τη μάχη της Άρσεναλ με την Λίβερπουλ στην Αγγλια, το ντέρμπι της Μαδρίτης μεταξύ της Ρεάλ και της Ατλέτικο, το “Derby d’Italia” ανάμεσα στην Ίντερ και την Γιουβέντους, καθώς και το Λιόν – Μαρσέιγ. Στην Ελλάδα ξεχωρίζει το Παναθηναϊκός -Ολυμπιακός

Το πρόγραμμα της Κυριακής (04/02)

Κυριακή, 04 Φεβρουαρίου
01:00PHILADELPHIA – BROOKLYN
NBA 2023-24205
02:00UFC – FIGHT NIGHT 2 – Las Vegas (USA)
BOXING – UFC FIGHTINGS 2024207
10:00Τελικός
WTA 250 Thailand Open220
11:00ΟΜΟΝΟΙΑ – ΛΕΥΚΟΘΕΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-24201
13:30TORINO – SALERNITANA
ITALIAN SERIE A 2023-24204
14:00Μονακό-Χάβρη
Ligue 1221
14:00Κροατία-Βέλγιο
Davis Cup Qualifiers227
14:3010η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2024207
15:00VILLARREAL – CADIZ
LA LIGA 2023-24216
15:00Τελικός
WTA 500 Upper Austria Ladies Linz226
16:00MANCHESTER UTD – WEST HAM UTD
PREMIER LEAGUE 2023-24203
16:00NAPOLI – VERONA
ITALIAN SERIE A 2023-24204
16:00CHELSEA – WOLVES
PREMIER LEAGUE 2023-24205
16:00ATP 250 – MONTPELLIER (FINAL)
2024 ATP 250 – MONTPELLIER206
16:00 Aνόρθωση – Πάφος FC
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24211
16:00OΦΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024215
16:00MANCHESTER UTD – WEST HAM UTD
PREMIER LEAGUE 2023-24209 (UHD)
16:30Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Bundesliga225
17:15OSASUNA – CELTA
LA LIGA 2023-24216
17:30AEK – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024217
17:30ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024221
18:00ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ201
18:00ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΕΚΠΟΜΠΗTV App (Multiview)
18:05Μπρεστ-Νις
Ligue 1220
18:30ARSENAL – LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE 2023-24203
18:30Λειψία-Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga223
18:30ARSENAL – LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE 2023-24209 (UHD)
19:00ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24201
19:00ATALANTA – LAZIO
ITALIAN SERIE A 2023-24204
19:00ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24TV App (Multiview)
19:30BETIS – GETAFE
LA LIGA 2023-24216
20:00BENFICA – VICENTE
PORTUGUESE LEAGUE 2023-24207
20:30Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024221
21:00GOAL n ROLL
ΕΚΠΟΜΠΗ201
21:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024217
21:00GOAL n ROLL
ΕΚΠΟΜΠΗTV App (Multiview)
21:45INTER – JUVENTUS
ITALIAN SERIE A 2023-24204
21:45Λιόν-Μαρσέιγ
Ligue 1222
22:00REAL MADRID – ATLETICO
LA LIGA 2023-24216
22:30WASHINGTON – PHOENIX
NBA 2023-24205

13:30 Serie A: Τορίνο – Σαλερνιτάνα / COSMOTE SPORT 3 HD

14:00 Super League 2: Λεβαδειακός – Ηρακλής / Action 24

14:00 Chapionship: Μίντλεσμπρο – Σάντερλαντ / COSMOTE SPORT 8 HD

14:00 Ligue 1: Μονακό – Χάβρη / Novasports Prime

14:30 Bundesliga 2: Πάντερμπορν – Φορτούνα Ντίσελντορφ / Novasports 3HD

15:00 La Liga: Βιγιαρεάλ – Κάντιθ / Novasports 1HD

15:30 Eredivisie: Άλκμααρ – Φέγενορντ / Novasports Start

16:00 Serie A: Νάπολι – Ελλάς Βερόνα / COSMOTE SPORT 3 HD

16:00 Stoiximan Super League: ΟΦΗ – Κηφισιά / COSMOTE SPORT 2 HD

16:00 Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ / Novasports Premier League

16:00 Premier League: Μπόρνμουθ – Νότιγχαμ Φόρεστ / Novasports 4HD

16:00 Premier League: Τσέλσι – Γουλβς / Novasports 2HD

16:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ / Novasports 5HD

17:15 Saudi King Cup: Αλ Φαϊσαλί – Αλ Ιτιχάντ / COSMOTE SPORT 5 HD

17:15 La Liga: Οσασούνα – Θέλτα / Novasports 1HD

17:30 Stoiximan Super League: ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης / COSMOTE SPORT 1 HD

17:30 Stoixima Super League: ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία / Novasports Prime

18:05 Ligue 1: Μπρεστ – Νις / Novasports Start

18:30 Premier League: Άρσεναλ – Λίβερπουλ / Novasports Premier League

19:00 Serie A: Αταλάντα – Λάτσιο / COSMOTE SPORT 2 HD

19:30 La Liga: Μπέτις – Χετάφε / Novasports 1HD

20:00 Liga Portugal: Μπενφίκα – Ζιλ Βισέντε / COSMOTE SPORT 3 HD

20:30 Stoiximan Super League: Ατρόμητος – ΠΑΟΚ / Novasports Prime

21:00 Stoiximan Super League: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός / COSMOTE SPORT 1 HD

21:45 Serie A: Ίντερ – Γιουβέντους / COSMOTE SPORT 2 HD

21:45 Ligue 1: Λιόν – Μαρσέιγ / Novasports 2HD

22:00 La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης / Novasports 1HD

22:30 Liga Portugal: Μπράγκα – Μορεϊρένσε / COSMOTE SPORT 5 HD

22:30 Liga Portugal: Πόρτο – Ρίο Άβε / COSMOTE SPORT 9 HD