13 Απριλίου, 2024
  • 13 Απριλίου, 2024
  • Home
  • ΔΙΕΘΝΗ
  • TV:Πού θα δείτε Λίβερπουλ, Τότεναμ, Ρεάλ,Ρόμα και όλη την δράση της ημέρας

TV:Πού θα δείτε Λίβερπουλ, Τότεναμ, Ρεάλ,Ρόμα και όλη την δράση της ημέρας

By on 2 Μαρτίου, 2024 0 347 Views

Η ποδοσφαιρική δράση συνεχίζεται το Σάββατο (02/03) και το πρόγραμμα της ημέρας περιλαμβάνει ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga και Ligue 1.

Η Τότεναμ υποδέχεται την Κρίσταλ Πάλας, ενώ η Λίβερπουλ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τη Νότιγχαμ κι η Τσέλσι την Μπρέντφορντ.

Στην Ιταλία η Ρόμα φιλοξενείται από τη Μόντσα και στη La Liga η Ρεάλ από τη Βαλένθια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου (02/03)

Σάββατο, 02 Μαρτίου
15:00SEVILLA – REAL SOCIEDAD
LA LIGA 2023-24216
16:30PREMIER LEAGUE MATCH DAY
ΕΚΠΟΜΠΗ PREMIER LEAGUE 2023-24203
16:30Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ
Bundesliga223
16:30Ντάρμσταντ-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga227
16:30Χάιντενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga229
16:30Μπόχουμ-Λειψία
Bundesliga230
16:30Μάιντς-Γκλάντμπαχ
Bundesliga220
17:00NOTTINGHAM FOREST – LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE 2023-24203
17:00TOTTENHAM – CRYSTAL PALACE
PREMIER LEAGUE 2023-24204
17:00ATP 500 – DUBAI (FINAL)
2024 ATP 500 – DUBAI205
17:00BAHRAIN GRAND PRIX – RACE
2024 FORMULA 1206
17:00BRENTFORD – CHELSEA
PREMIER LEAGUE 2023-24207
17:15RAYO – CADIZ
LA LIGA 2023-24216
17:20ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ202
18:00ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24202
18:00Ρενς-Λιλ
Ligue 1228
18:20ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΟΘΕΛΛΟΣ – ΑΕΛ
ΕΚΠΟΜΠΗ201
19:00ΟΘΕΛΛΟΣ – AEΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24201
19:00PREMIER LEAGUE MATCH DAY (Συνέχεια)
ΕΚΠΟΜΠΗ PREMIER LEAGUE 2023-24203
19:00MONZA – ROMA
ITALIAN SERIE A 2023-24204
19:30LUTON – ASTON VILLA
PREMIER LEAGUE 2023-24203
19:30GETAFE – LAS PALMAS
LA LIGA 2023-24216
19:30Βόλφσμπουργκ-Στουτγκάρδη
Bundesliga221
21:30PREMIER LEAGUE MATCH DAY (Συνέχεια)
ΕΚΠΟΜΠΗ PREMIER LEAGUE 2023-24203
21:30Καρλσρούη-Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga 2223
21:45TORINO – FIORENTINA
ITALIAN SERIE A 2023-24204
22:00VALENCIA – REAL MADRID
LA LIGA 2023-24216
22:00Κλερμόν-Μαρσέιγ
Ligue 1222
22:30A’ Hμιτελικός
WTA 250 ATX Open220
23:00ATP 250 – SANTIAGO (Chile) (SF 1)
2024 ATP 250 – SANTIAGO (Chile)206
23:00UFC – FIGHT NIGHT 5 – Las Vegas (USA)
BOXING – UFC FIGHTINGS 2024207

14:30 Championship: Χάντερσφιλντ – Λιντς / COSMOTE SPORT 3 HD

15:00 La Liga: Σεβίλλη – Ρεάλ Σοθιεδάδ / Novasports 1HD

16:00 Serie A: Ουντινέζε – Σαλερνιτάνα / COSMOTE SPORT 1 HD

16:30 Bundesliga: Μπόχουμ – Λειψία / Novasports Extra 4

16:30 Bundesliga: Χάιντενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης / Novasports Extra 3

16:30 Bundesliga: Ντάρμσταντ – Άουγκσμπουργκ / Novasports Extra 1

16:30 Bundesliga: Μάιντς – Γκλάντμπαχ / Novasports Start

16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ / Novasports 3HD

16:30 Matchday Live – Λεπτό προς Λεπτό / Novasports Prime

17:00 Championship: Μπέρμιγχαμ – Σαουθάμπτον / COSMOTE SPORT 3 HD

17:00 Premier League: Φούλαμ – Μπράιτον / Novasports News

17:00 Premier League: Έβερτον – Γουέστ Χαμ / Novasports 6HD

17:00 Premier League: Νιούκαστλ – Γουλβς / Novasports 5HD

17:00 Premier League: Μπρέντφορντ – Τσέλσι / Novasports 4HD

17:00 Premier League: Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας / Novasports 2HD

17:00 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ – Λίβερπουλ / Novasports Premier League

17:15 La Liga: Βαγιεκάνο – Κάντιθ / Novasports 1HD

18:00 Ligue 1: Ρεμς – Λιλ / Novasports Extra 2

19:00 Serie A: Μόντσα – Ρόμα / COSMOTE SPORT 1 HD

19:00 Saudi League: Αλ Αχλί – Αλ Φατέχ / COSMOTE SPORT 2 HD

19:30 La Liga: Χετάφε – Λας Πάλμας / Novasports 1HD

19:30 Premier League: Λούτον – Άστον Βίλα / Novasports Premier League

19:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ – Στουτγκάρδη / Novasports Prime

21:30 Bundesliga 2: Καρλσρούη – Γκρόιτερ Φιρτ / Novasports 3HD

21:45 Serie A: Τορίνο – Φιορεντίνα / COSMOTE SPORT 1 HD

22:00 Eredivisie: Σπάρτα Ρότερνταμ – Άλκμααρ / Novasports 4HD

22:00 Ligue 1: Κλερμόν – Μαρσέιγ / Novasports 2HD

22:00 La Liga: Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης / Novasports 1HD

22:30 Liga Portugal: Μπράγκα – Εστρέλα / COSMOTE SPORT 3 HD