- Home
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
- ΟΜΟΝΟΙΑ
- Ο Λοΐζου είπε αντίο στη Χέρενφεν.Γυρίζει στην Ομόνοια
![](https://athlitiki.com/wp-content/uploads/2024/05/loizoiu.jpg)
Ο Λοΐζου είπε αντίο στη Χέρενφεν.Γυρίζει στην Ομόνοια
Με ανάρτηση του ο Λοΐζος Λοΐζου αποχαιρέτησε την Χέρενφεν για τους 4 μήνες που έπαιξε στην Ολλανδική ομάδα και πλέον επιστρέφει στην Oμόνοια με το μέλλον του να είναι αβέβαιο ακόμα στους πράσινους. Συγκεκριμένα έγραψε: «Θέλω να ευχαριστήσω όλους σε αυτό τον εξαιρετικό σύλλογο για την φοβερή ευκαιρία! Ήταν 4 υπέροχοι μήνες για να αναπτυχθώ και να παίξω σε αυτό το εξαιρετικό επίπεδο! Δεν θα σας ξεχάσω ποτέ»!
Αναλυτικά:
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.](https://scontent.fnic3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/441387238_1859285824539968_5340852184488617995_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=47-_SEO4AeUQ7kNvgH7DIDp&_nc_ht=scontent.fnic3-1.fna&oh=03_Q7cD1QFITDWuGZ07Q1IEwgAUeGON0PysP5hS1F0riYejAm-flA&oe=6672A471)