7 Μαΐου, 2024
  • 7 Μαΐου, 2024
  • Τα φώτα στο Τσίρειο για το ντέρμπι Απόλλωνα -Ομόνοιας(ΑΕΚ-Ολυμπιακός στη μάχη της 6αδας)

By on 4 Ιανουαρίου, 2020 0 387 Views

Με ισοπαλία 2-2 ολοκληρώθηκε ο αγώνας μεταξύ της Δόξας Κατωκοπιάς με την ΑΕΛ στο Μακάρειο Στάδιο, με τον οποίο άνοιξε η αυλαία της 15ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta.

Στο 9ο λεπτό με πέναλτι ο Κάρλος άνοιξε το σκορ και στο 28ο λεπτό ο Ίταλο πέτυχε το 2-0 για τη Δόξα Κατωκοπιάς.

Η ΑΕΛ μείωσε στο 34ο λεπτό με τον Αγκάνοβιτς και στο 67ο λεπτό ο ίδιος ποδοσφαιριστής ισοφάρισε σε 2-2.Το πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής περιλαμβάνει επίσης τις ακόλουθες αναμετρήσεις: