• 1 Οκτωβρίου, 2024
  • ΣΩΦΡΟΝΗΣ:Αυτό παιχνίδι είναι καλό μάθημα.Θέλουμε να προκριθούμε στον τελικό

ΣΩΦΡΟΝΗΣ:Αυτό παιχνίδι είναι καλό μάθημα.Θέλουμε να προκριθούμε στον τελικό

By on 11 Απριλίου, 2023 0 10882 Views

Οι δηλώσεις του Σωφρόνη Αυγουστή μετά το τέλος του αγώνα με τον Άρη που βρήκε την Ομόνοια να χάνει με το βαρύ 3-0 στο ΓΣΠ…

“Συγχαρητήρια στον Άρη για τη δίκαιη νίκη του. Σίγουρα άλλαξαν κάποια πράγματα πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν ανταγωνιστικοί, μπορούσαμε να προηγηθούμε, όμως ήμασταν αδικαιολόγητοι στο β΄ ημίχρονο. Ο Άρης μπορούσε για περισσότερα γκολ. Αυτό παιχνίδι είναι καλό μάθημα. Θέλουμε να προκριθούμε στον τελικό. Αρκετά λάθη που έγιναν σήμερα να τα αποφύγουμε στον επαναληπτικό. Να ευχηθούμε σε όλο τον κόσμο Καλή Ανάσταση και ξεκούραση. Σκεφτόμαστε τον αγώνα του κυπέλλου, είναι ολόκληρη η χρονιά, πρέπει να βελτιώσουμε κάποια πράγματα για να μπορέσουμε να προκριθούμε. Πήραμε καλό αποτέλεσμα στον πρώτο αγώνα, αλλά πρέπει να γίνουμε πιο ανταγωνιστικοί στα παιχνίδια πρωταθλήματος. Συγχαρητήρια ξανά στον Άρη”

“Πρέπει να μας προβληματίσει αυτή η εμφάνιση”

“Περιμένουμε τις εξετάσεις αύριο για τον Μάθιους

“Ο Νικόλας Παναγιώτου δεν έχει κάτι το ανησυχητικό, νομίζω θα είναι μαζί μας στο ματς με την ΑΕΚ”