13 Απριλίου, 2024
  • 13 Απριλίου, 2024

Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta (1η αγωνιστική – φάση)

By on 23 Φεβρουαρίου, 2024 0 1822 Views

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 1ης αγωνιστικής της β’ φάσης του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 24, 25 και 26 Φεβρουαρίου. 

Α’ όμιλος

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου

16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ

Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Sundberg Jakob Alexander
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Λάμπρου Λάμπρος
4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης
VAR: Χριστοφόρου Μάριος
AVAR: Κουμή Δημήτρης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

19:00 Άρης – Ομόνοια
Στάδιο: ΑΛΦΑΜΕΓΑ
Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος
VAR: Kajtazovic Nejc
AVAR: Ευαγόρου Ευαγόρας
Παρατηρητής: Κυριάκου Αγγέλα

19:00 Πάφος F.C. – AEK
Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»
Διαιτητής: Strukan Duje
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
VAR: Σολωμού Δημήτρης
AVAR: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

Β’ όμιλος

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου

16:30 Εθνικός Άχνας – Καρμιώτισσα
Στάδιο: «Εθνικού Άχνας»
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Μεταξάς Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας
VAR: Kajtazovic Nejc
AVAR: Αντωνίου Μάριος
Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας

18:00 ΑΕΛ –  ΑΕΖ
Στάδιο: ΑΛΦΑΜΕΓΑ
Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Γιώργος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Sundberg Jakob
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Νικολάου Γιώργος

19:00 Νέα Σαλαμίνα – Οθέλλος
Στάδιο:  VITEX – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Αναστασίου Στέφανος
4ος Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
VAR: Σολωμού Δημήτρης
AVAR: Κώστα Ροβέρτος
Παρατηρητής: Αναστασίου Ιωάννης

Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου

19:00 Απόλλων – Δόξα
Στάδιο:  ΑΛΦΑΜΕΓΑ
Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Κωμοδρόμος Ηρακλής
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Τσαμπαλάς Ανδρέας
VAR: Kajtazovic Nejc
AVAR: Στυλιανού Μάριος
Παρατηρητής: Ζαφείρης Σάββας