6 Μαΐου, 2024
  • 6 Μαΐου, 2024

Διακοπή στο Ομόνοια -Ν.Σαλαμίνα στο 67′(0-1)

By on 17 Οκτωβρίου, 2022 0 506 Views

Η συνεχόμενη βροχή προκάλεσε προβλήματα στην κυκλοφορία της μπάλας και στο 67’ο διαιτητής διέκοψε τον αγώνα για 10λεπτά όπως ανέφερε. Αν βελτιωθούν οι καιρικές συνθήκες θα το επαναρχίσει διαφορετικά θα διακοπή οριστικά ο αγώναςΟμόνοιας-Ν.Σαλαμίνας και θα συνεχιστεί απο το λεπτό της διακοπής με το ίδιο φύλλο αγώνος και με το σκορ 0-1 με το γκολ του Τιάγκο στο 50′

Οριστική τελικά η διακοπή και θα συνεχιστεί ο αγώνας από το λεπτό της διακοπής

ΟΜΟΝΟΙΑ: Ουζόχο, Μάθιους, Γιούστε, Μπρούνο, Κασάμα, Λέζιακς, Ανσαριφάρντ (54′ Χούπερ), Ζαχαρίου, Λανγκ, Χαραλάμπους, Μπεζούς (54′ Παπουλής).
Στον πάγκο: Παναγή, Λοϊζου, Μπάρκερ, Κίτσος, Μπασιρού, Παναγιώτου, Μίλετιτς, Βενιζέλου, Σάββα, Κακουλλής

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Μελίσσας, Σεργίου, Άδωνη, Κατσικάς, Μάντζεκ (63′ Μαργκάσα), Καρλίτος, Μιγκελίτο (40′ Τιάγκο), Φελίπε, Οφόρι, Κουμουρής (63′ Κλίμοβιτς), Ντορεγκαράι
Στον πάγκο: Κίσσας, Νάτκοβιτς, Μπανζά, Σταλόνε,  Φράγκος, Νικολάου, Φλοριάν, Λέουκο, Τιάγκο, Ντιακιτέ

ΣΚΟΡΕΡ: 50′ Τιάγκο